Kodėl būtent mes?

Jums svarbu, kad interneto svetainė būtų sukurta greitai, profesionaliai tačiau nebrangiai ir atitiktu visus jūsų lūkesčius ?
Todėl rinkitės būtent mus! Kuriame profesionalias interneto svetaines, tinklalapius kuriame jau daugiau nei 14 metų. Sutaupysite savo laiko ir pinigų.

VISOS PASLAUGOS IŠ VIENŲ RANKŲ

Tinklalapių Kūrimas ir Priežiūra
Tinklalapių kūrimas įprastiems žmonėms, įmonėms, dideliems projektams, nepelno siekiančiom organizacijom ir daug kitų. Esame universalūs šiuo požiurių ir interneto sprendimus galime įgyvendinti visiems. Plačiau.
SEO
Iškilkite į pirmuosius Google paieškos rezultatus. Atliekame vidinę interneto svetainės kodo optimizaciją paieškos sistemoms. Kuri padės pasiekti geriausias pozicijas Google paieškos sistemoje ir padidins potencialių klientų srautą. Plačiau.
Tinklalapių Talpinimas
Tai vieta jūsų internetiniam projektui, el. paštui bei duomenų bazei suteikimas patikimame, galingame, prie spartaus interneto ryšio pajungtame serveryje. Plačiau.
IT Konsultacijos
Bendraudami padėsime išsiaiškinti visus Jūsų poreikius dėl interneto svetainės ar kito projekto. Pritaikysime individualius sprendimus jums ar jūsų verslui. Konsultuojame gyvai, telefonu ir per internetą. Susisiekti galite jau dabar – tai Nemokama! Plačiau.

vartotojaiILGALAIKĖ PATIRTIS

Jau daugiau nei 14 metų patirtis kuriant profesionalius tinklapius ir įvairius web projektus. Pelnėme pasitikėjimą iš visų mūsų klientų. Turime tvirtas kompetencijas padėsiančias sukurti jums norimą produktą. Sertifikuoti įvairių didžiausių pasaulinių kompanijų. Iš kurių ir Google.  O į mūsų vertybes įeina – orientacija į rezultatą, aistra šiam darbui, geras rinkos išmanymas šioje sferoje, bei greita reakcija į jos pokyčius.
Pasirinkite savęs vertą partnerį, kad atneštumėte sau ir savo verslui didžiulę sėkmę ir pasisekimą.


seoTAPKITE
MATOMI INTERNETE!

Tik pradėjus savo verslą internete itin svarbu interneto svetainę paruošti interneto paieškos sistemoms. Optimizuoti vidinį tinklalapio kodą, kad gautumėte geresnes paieškos rezultatų pozicijas Googlėje. Visgi dauguma jūsų interneto svetainės lankytoju ateis būtent iš ten. O pasilikdami antrame paieškos puslapyje prarasite didelę potencialių klientų ir lankytojų kiekį. Taigi SEO (optimizavimas paieškos sistemoms) turi itin didelę reikšmę internete. Tai gali paversti jūsų internetinę svetainę sėkminga. Tačiau internetas yra labai konkurencinga rinka ir netinkamai optimizuota interneto svetainė gali atnešti daugiau žalos, nei naudos. Dėl to kreipkitės į mus. Mūsų SEO ekspertai žino visas jos gudrybes. Tarp mūsų kompetencijų ir Google sertifikatai. O darbų net didžiausios lietuvos įmonės.

tabletaitelTINKLALAPIAI MOBILIEMS ĮRENGINIAMS

Nėra net dvejonės, kad tinklalapių palaikymas mobiliems įrenginiams šiais laikais itin svarbus. Išmaniujų telefonų ir planšetinių kompiuterių savininkai auga vis greičiau ir greičiau. Taigi tinklapiai kurie neturi palaikymo šiems prietaisams nukenčia labiausiai. Mūsų sukurtos interneto svetainės palaiko visus šiuos prietaisus. Taip pat pritaikome ir jau turimas interneto svetaines. Mūsų tinklalapių mobilių įrenginių palaikymo privalumai yra vaizdo pritaikymas visų dydžių ekranam. Nereikia siųstis jokių papildomų programėlių. Tinklalapis automatiškai prisitaiko prie jūsų prietaiso. Patogi navigacija leis vartotojui greitai pasiekti norima informaciją. Sutaupysite pinigus nekuriant atskirų svetainių mobiliems įrenginiams ir nereikės atskirai valdyti kelių tinklapio versijų. O Google dėl palaikymo iškels jus į aukštesnes paieškos rezultato pozicijas.

apmokejimasGERA KAINA

Pasiūlysime jums priimtiniausią ir labiausiai tinkanti kainos sprendimą. Atsiūskite mūsų konkurentų jums pateiktą pasiūlymą ir gaukite daug geresnias sąlygas. Sukursime Jūsų interneto svetainę daug  pigiau ir kokybiškiau nei bet kur kitur. Tinklapio užsakymas ir kainos apskaičiavimas nemokamas. Taigi neturite ko prarasti. Išrašome sąskaitas ir faktūras. Atkreipiame dėmesį ir į Jūsų financinę situaciją. Esant reikalui suteikiame nuolaidas, atkeliame mokėjimus.

 

UŽSISAKYKITE INTERNETO PUSLAPIŲ KŪRIMO PASLAUGAS JAU DABAR!

 

TINKLALAPIO UŽSAKYMAS IR KAINOS APSKAIČIAVIMAS NEMOKAMAS!

UŽSISAKYTI