Tinklapių priežiūra

saitu prieziuraEsate interneto svetainės savininkas ? Puiku! Priglaudžiame jūsų tinklapį administruoti už mažesnę kainą nei mokate už jį dabar. Susisiekite su mumis ir parašykite dabartinius savo tinklapio priežiūros poreikius ir išlaidas. Suteiksime geresnes sąlygas nei turite iki šiol.

Tinklapio priežiūra ir išlaikymas yra labai svarbus jūsų tinklapio komponentas. Tai net atsiliepia į jūsų kompanijos įvaizdžio dalį internete. Jeigu dabartinio tinklapio administratorius jo neprižiūri, neprisiruošia tvarkyti, neturi laiko ar dar kitaip aimanuoja. Paleiskite jį atostogų ir pereikite pas mus.

Patikimi ir profesionalūs

Mūsų tikslas prižiūrint jūsų tinklalapį, kad tinklalapio tvarkymai būtu nejaučiami jums ir klientams. O privalumai pastebimi visiems. Į šią paslauga žiūrime labai rimtai dėl to imamės visų priemonių kad jūsų interneto svetainė veiktu nepriekaištingai ir saugiai nuo visų potencialių programišių atakų bei virusų.

Tinklapi perkelsime į daug greitesni, saugesni ir galingesnį serverį. Darysime tinklalapio duomenų kopijas kiekvieną dieną į nutolusį duomenų centrą. Dėl to niekados neprarasite savo tinklalapio ar turinio.

Nepamirškite, kad tvarkingas, patikimas tinklapis yra mylimas googles. Ir jį matysitę aukštesnėse paieškos rezultatų pozicijose. Administruojame tinklalapius daugelį metų, per tą laiką įgijome didelės patirties savo sferoje. Rinkitės mus jei profesionalumas ir patikimumas tarp jūsų prioritetų.

Nelaukite nieko ir siųskite savo užklausą. Paklausti juk nieko nekainuoja!

SUSISIEKTI