15 Sau

Apipilto kompiuterio remontas

apliejus kompiuteri

Ką daryti apliejus nešiojamą kompiuterį ?

Visi tikriausiai kavą, arbatą geriame prie kompiuterio? O išpilti gėrimą ant kompiuterio tikrai paprasta. Ir kartais šios nelaimės negalime išvengti o jai atsitikus t.y apipylus kompiuterį kava ar arbata. Pasekmės būną labai skaudžios.

Ir nežinant ką daryti jos gali būti dar skaudesnės. Taigi ką reikėtu daryti apliejus kompiuteriui ?

Pirma. Išjunkite nešiojamą kompiuterį iš elektros lizdo bei įkrovimo lizdo. Ištraukite bateriją ir visus kitus prietaisus prijungtus prie kompiuterio. Net pelę, interneto laidus.

Antra. Apverskite nešiojamą kompiuteri taip kad klaviatūra būtu padėta ant stalo (šis patarimas aišku galioja jei kompiuteri apliejote iš viršaus o ne iš apačios).

Trečia. Nebandykite įjungti nešiojamo kompiuterio po apipylimo. Nes mėgindami tikrinti ar kompiuteris veikia, įsijungia dažniausiai tik dar labiau jį sugadinsite ir kitaip jam pakenksite.

Ketvirta. Nepanikuokite! Viskas bus gerai Jūsų duomenys, nuotraukos ir kiti svarbūs failai niekur nedings. Duomenis visada galima atstatyti. Kreipkitės į mus ir mes padėsime susigrąžinti jūsų svarbią informaciją.

Penkta. Neardykite ir nebandykite kitaip valyti aplieto kompiuterio. Bandydami ardyti kompiuteri ir jį valyti jei nežinote kaip ir prieš tai nesate to darę galite sugadinti kompiuteri dar labiau. Kompiuterių valyme naudojami specialūs chemikalai skysčiui panaikinti. Skirtingi chemikalai naudojami skirtingiems skysčiams valyti. Tikrinamos  ir testuojamos detalės atskirai.

Šešta. Kuo greičiau neškite kompiuterį tvarkyti profesionalams. T.y Mums. Kadangi kompiuterio apliejimas yra didelė problema. Apliejus kompiuterį jam gali sugesti pagrindinė plokštė (motininė), ekranas , klaviatūra. O jų remonto kaina gali nemažai kainuoti. Kuo ilgiau lauksite tuo padariniai gali būti rimtesni, prasidės motininės plokštės korozija ir kitos pasekmės. Todėl kuo greičiau kreipkitės į specialistus.

Ar vertą remontuoti ir kiek kainuos tvarkyti aplietą nešiojamą kompiuterį ?

Apipilto nešiojamojo kompiuterio remonto kaina priklauso nuo daugelio aspektų. Kokia žala padaryta nešiojamam kompiuteriui. Kokiu skysčiu jis buvo apipiltas. Kokios kompiuterio detalės buvo pažeistos. Itin svarbu ar žmogus nebuvo pats bandęs tvarkyti, valyti kompiuterį nes tai gali labai apsunkinti tvarkymo darbą specialistams. Todėl kaina gali skirtis su kiekvienu variantu. Tačiau kompiuterio valymas šiuo metu vidutiniškai kainuoja nuo 30 eurų. Ar verta remontuoti apipiltą kompiuterį? Tai priklauso nuo kompiuterio modelio ir jo vertės. Jei kompiuteris yra senesnis ir apipylimo žala didelė – neverta. Jei apipylimo žala mažesnė – verta. Tiesiog atvežkite savo apipiltą kompiuterį mums ir mes diagnozuosime kompiuterį bei pranešime jums tikslią remonto kainą.

Jei Jūsų kompiuteris buvo apipiltas Kretingoje, Palangoje, Klaipėdoje ar aplinkiniuose rajonuose. Užsukite į mūsų ofisą ar skambinkite telefonu. Tačiau kreipkitės dabar!

SUSISIEKTI

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on VKShare on RedditPrint this pageEmail this to someone

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *